cgu

NOTEIKUMI UN IZMANTOŠANAS NOSACĪJUMI

 

WWW.ITASTE.LV PRODUKCIJA PAREDZĒTA TIKAI PERSONĀM, KURAS IR SASNIEGUŠAS VISMAZ 18 GADU VECUMU.

INNOKIN produktos – kārtridžos un 100% e-juice pudelītēs esošais šķidrums satur propilēnglikolu un var saturēt nikotīnu. Nikotīns ir kaitīga un atkarību izraisoša viela. Visus Rovico piedāvātos INNOKIN un 100%e-juice Produktus drīkst iegādāties un lietot tikai personas, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, vai arī vecumu no kura atļauts smēķēt valstī, kurā atrodās smēķētājs.

Reģistrējoties mūsu www.itaste.lv mājaslapā un veicot pasūtījumus, jūs apliecināt, ka esat sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. INNOKIN un 100%e-juice produkti netiek pārdoti personām, kuras nav sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu.

Produkti nav ieteicami māmiņām, grūtniecēm, topošajām māmiņām, personām, kurām ir vai pastāv risks saslimt ar sirds slimībām, paaugstinātu asisnsspiedienu, diabētu, astmu kā arī citām slimībām. Ja jums rodas kādas blakusparādības, lietojot produktus, nekavējoties pārtrauciet tā lietošanu un konsultējaties ar ārstu.

Uzglabāt produkciju tikai tādās vietās, kurām nevar piekļūt bērni un dzīvnieki.

Show Buttons
https://www.facebook.com/itaste.lv
https://twitter.com/itaste_lv
tinder match website meet friends with benefits
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu