Innovative

Innokin is a pioneer and world leader in the design & manufacture of leading edge vaporizers, e-cigarette technology and design including: magnetic connection, pen vaporizer cap, LED power indicator, ‘Vape While Charging’, VaCaps Cartridge System, InnokinCell LiPo Vape Power System, RTC (Reactive Temperature Control) Technology and much more.

World Renowned

The Innokin line of brands iTaste, iClear, iSub, CoolFire are known for unique designs, top quality materials, and long lasting durability.Innokin vaporizers, e-cigarettes are available internationally wherever vapes are sold.

Make Life Better

We are very proud to work closely with our friends in the international vaping community to create legendary vaporizers that not only survive the rigors of daily life, but also make it better.

Tikko ienāca

OUR NEW PRODUCTS

Latest news

RSS Parauga rss

 • Princese Šarlote noķerta kadrā - žilbina un uzjautrina 24.05.2018
  Šābrīža viena no populārākajām princesēm noteikti ir Kembridžas hercogu pāra Keitas un Viljama meita princese Šarlote. Šķiet, ka viņa savu publiskās personas statusu ir pieņēmusi par visiem simts procentiem, jo, esot mediju un fotogrāfu uzmanības lokā, viņa nekautrējas un nenovēršas. Gluži pretēji – ir atvērta, smaidīga, brīžam koķeta un reizēm pat mazliet nerātna. Bet tieši […]
 • Monako ignorēs aizliegumu, un starta parādē atkal būs sievietes 24.05.2018
  Pašreizējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas, kā arī četrkārtējais čempions Sebastjans Fetels no Vācijas pauduši sajūsmu par sezonas sestā posma - Monako «Grand Prix» - rīkotāju lēmumu atgriezt starta parādes meitenes.
 • Sievieti Lielbritānijā notiesā par nepilngadīgas meitas izdošanu piespiedu laulībā 24.05.2018
  Tiesa Lielbritānijā trešdien piesprieda četru gadu un sešu mēnešu cietumsodu kādai sievietei, kura savu 17 gadus veco meitu aizveda uz Pakistānu, lai piespiedu kārtā apprecinātu, vēsta ASV medijs CNN.
 • Kā karsta futbolbumba: vīrietim Havaju salās trāpa vulkāna izmests akmens 24.05.2018
  Derils Klintons dzīvo Havaju salās pavisam netālu no vietas, kur pirms vairāk nekā nedēļas parādījās vulkāniska plaisa. No tās nāk lava un tiek izsviesti akmeņi. Kad Derils centās aizsargāt savu māju un kaimiņu īpašumus no Kīlauea vulkāna izvirduma radītajiem draudiem, viens no lidojošajiem akmeņiem trāpīja viņam pa kāju, vēsta raidorganizācija CNN.
 • Nedēļas nogalē Latvijas Rallijkrosa čempionāta 1. posms Biķerniekos 24.05.2018
  Šajā nedēļas nogalē – 26. maijā Biķernieku sporta kompleksā startēs Latvijas Nafta Grand Prix – Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmais posms. Sezonas atklāšanas sacensībās piedalīsies liels skaits sportistu gan no Latvijas, gan kaimiņvalstīm - Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Somijas. Sīvākās cīņas un lielākais sportistu skaits paredzams skatītāju iecienītajā LADA RX klasē.
 • Atbalsta priekšlikumu Lāčplēša dienu noteikt par oficiālu svētku dienu 24.05.2018
  Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā par svētku, atceres un atzīmējamām dienām, kas paredz noteikt 11.novembri - Lāčplēša dienu - par oficiālu svētku dienu, kas iedzīvotājiem būs brīvdiena.
 • Rīgas dome neskata jautājumu par pretkorupcijas pasākumiem «Rīgas satiksmē» 24.05.2018
  Netiekot skaidrībā par to, vai jautājums par SIA «Rīgas satiksme» pretkorupcijas pasākumu izpildi 2017.gadā būtu jāskata sēdes slēgtajā vai atvērtajā daļā, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja šodien pārcēla jautājuma skatīšanu.
 • Rundāles pilī uzstāsies Liepājas Simfoniskais orķestris un Vestards Šimkus 24.05.2018
  2. jūnijā plkst.17 Rundāles pils Baltajā zālē ar koncertu «Ģēnija jaunība» uzstāsies Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā un pianists Vestards Šimkus, informē orķestra Mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja Daina Vanaga.

Show Buttons
https://www.facebook.com/itaste.lv
https://twitter.com/itaste_lv